İspanya 15 gizli yerler

İspanya 15 gizli yerler

İspanya güzel bir ülke tam ölçüde düşünülemez hayatında en az bir kez kalmak istiyorum sırları, gizli yerleri ve yerleri tutar. Bu gizli yerler, onları keşfetmek için seyahat acentesi başvurun uçak biletleri ve otel rezervasyon satın davet ediyoruz. Bu kez, size büyük holdingler ve büyük asist kaynağı olmayan seyahat için çok yaygın olmayan bu yerleri ziyaret, ancak bunun yerine bize en seçkin sığınaklarını, egzotik manzaralar, tarihi efsaneler ve güzelliği keşfetmek sağlayacak tavsiye Çarpıcı doğa.

Şimdi bu İspanya hakkında biraz konuşalım başlamak için. Bu inanılmaz bir ülke, Kuzey Afrika’da Batı Avrupa’da bulunan, Avrupa Birliği üyesi olan, hukuk, sosyal ve demokratik bir devlet, bir Parlamenter Monarşi karşılık gelen bir hükümet biçimi olarak oluşturulmuştur. Bu, yaklaşık 504.000 kilometre kare olan 17 özerk topluluklar ve iki özerk şehirler vardır.

Bu güzel ülkeyi girin ve ana ticari ve turistik daha çok daha fazla keşfetmek, şehirler mükemmel bir seçim olacaktır, burada 7 Secrets bırakın sonraki gezi için İspanya yerleştirir.

 

1. Cape Cocks kıyılarında Kristallerin veya Bigaral beach – Asturias

lugares-secretos-espana-1

Bu muhteşem plaj Asturias eyaletinde, Antromero, Luanco güneyinde yer almaktadır. Gerçek çok büyük yaklaşık 70 metre uzunluğunda ve 30 metre genişliğinde değildir. Uygulama zaten deniz kırık şişeler ve cam cilalı ve yuvarlak cam parçacıkları kurmuştu vardı ortadan kez, eski çöp atık cam şişeler çünkü nedeni Playa de los Cristales lakaplı olan .

Kum mavi birden fazla renk, yeşil, beyaz, kahverengi, yansıtır, çünkü güneşli bir günde görmek zorunda. Bu harika bir gösteri olduğunu, ama biz gözlük ya da bir gün bu plaj tekrar olacak, normal kum ve çekiciliğini kaybetmek değil öneririz.

2. Costa da Morte – Galiçya

lugares-secretos-espana-2

Fotoğraf: galiciaincoming.com

İber Yarımadası’nın kuzeybatısında yer almaktadır Galiçya, özerk topluluk ziyaret etmek zorunda kapalı gözlerle gibi bu harika ve unutulmaz bir yerdir. Ancak, en biraz daha referenciándote renk, sanat, en iyi insanlar ve iyi mutfağı kombinasyonu gerçek bir rüya sizi taşıyacak bir yer gidelim. Evet, yüzyıllardır bir lanet sahil kabul edilir Faro de Finisterre, Cape San Adrián mesafede bulunan Costa de la Muerte, var.

Onun adı sahil yayılan panik sabitleneceğini birden korkunç Viking gemileri ile ilgili, HMS Serpent, 172 denizci öldü İngiliz gemisinin trajedisi de dahil olmak üzere sadece 100 yıl içinde 60’dan fazla batık hangi ünlü “Cementerio de Los Ingleses” gömülü.

Birçok efsane ve mitler kesinlikle bir must see yer yapmak onun eşsiz güzelliği içinde oldu her şey etrafında dokunmaktadır.

3. Guadix de Las Cuevas – Endülüs

lugares-secretos-espana-3

Fotoğraf: morenopenasco.blogspot.com

“Mağaralar Avrupa Başkenti” olarak adlandırılan, Guadix bulunan Doğu Endülüs’te kil ve referans şehir beşiği olarak adlandırılır. Bu muhteşem şehir Moors deplasman varoşlarda ve eteklerinde geldi Katolik Krallar tarafından Granada yakalanmasından sonra, 1492 dan kökeni tarihleri beri, sürükleyici bir hikaye ile aşılanmış İspanya kalanı, gibi .

lugares-secretos-espana-3a

Bu, bölgenin zenginliğini keşfetmek onların harika ana zevk ve adam tarafından kazılan bu çarpıcı eserlerinden biri gece kalmak için etkileyici. Eğer çekme ve kürekle kazdık düşünmeye başlamak, o zaman hayrete kalmak evin farklı bölümler oluşturmak için dallanma olan herhangi bir tepenin başlayarak.

Biz dağın kalbinde uyku, mağaraların birinde kalmak için cesaret görmek için size bir video bırakın.

4. Timanfaya Volcano – Kanarya Adaları

lugares-secretos-espana-4

Seveceğim Bu manzara, birçok gezginler Ay yüzeyine karşılaştırın ve her kuralın bu gezegeni kapalı hissediyorum yapar. Bu, filme aşaması olarak almak için tereddüt değil tespit Yapımcılar, olmuştur.

lugares-secretos-espana-4a

Resmen Timanfaya Milli Parkı olarak bilinen ve 51 kilometrekarelik bir alanı işgal, Kanarya Adaları bulunan, bir volkanik park. O Ateş Dağları, dağ Cracked veya Caldera Corazoncillo gibi bazı sembolik ve seyahat için kaçırılmayacak olan, 25’ten fazla volkanlar vardır. Şu anda yüzeyde ısı sıcak noktalar ile, bazı volkanik aktivite sunar.

lugares-secretos-espana-4b

Eğer sadece bir adım gayzer gibi toprak veya tanık jeotermal özelliklerinden ısı ile pişmiş yemekler sunacak restoran ziyaret, bir kısa deve yolculuğu yapmak, kaydırmak için bir otobüs alabilir, ziyaret etmek cesaret.

5.  Sa Calobra – Mallorca

lugares-secretos-espana-5

Kum ve çakıl Bu güzel plajı, sonuçta bu müthiş ağız erişime izin engebeli kayalıklarla, birlikte çalışan yaya tüneli, ilham arama ve nerede birçok sanatçı kendi ses sayesinde yapılan bir yerde arkasında bulunan bir koro konser.

lugares-secretos-espana-5a

Sa Calobra turizm sektöründe hiçbir ilgisi vardır güzel bir plaj, bu yüzden yaz için kaçış köşesi ve çarpıcı sahne tadını çıkarın. Onun geliş teknelerde veya yol Kravat Knot olarak bilinen ünlü büküm olmak üzere sekiz yüz toplamı üzerinden virajlı Palma, şehirden kolay.

6.  Santa Cueva de Covadonga – Asturias

lugares-secretos-espana-6

Içinde bir bakire için hac ev Bu güzel bir yer. Bu Covadonga Savaşı’ndan sonra, Pelayo ve Hıristiyanlar Müslümanların bu cenneti kurtardı, çünkü ilginç bir hikaye getiren Monte Auseva, içinde doğal bir mağaradır. Bugün altın gül ile Çocuk İsa tutan bir bakire kereste karşılık onaltıncı yüzyılın bir rakamdır edilir.

lugares-secretos-espana-6a

7.  Nehir Urederra – Navarra

lugares-secretos-espana-7

Su sesi ile birlikte güzel yeşil tonları güzel bir manzara, Nehir Urederra kristal berraklığında su ağaçların yaprakları güzel görünümü huzur, barış ve gevşeme bir atmosfere götürecek. Bu, güzel bir yer, yüksek 100 metre ilk damla masifinin güney kenarında yaklaşık 700 metre oluşturulan 1987 yılından bu yana bir doğa rezervi ilan edilmiştir. Rio su fauna ve florası etkileyici bir çeşitlilik neden doğdu ve çığlık süzülür çünkü bu güzel karakteristik rengi vardır. Adını haklı “güzel su” anlamına gelir ve.

lugares-secretos-espana-7a

Ilk nehir iz yakın almak için tavsiye ve daha sonra yüksek almak bu güzel ağ geçidi, yürüdükten sonra, zaman fasulye, kuzu ve lor yaklaşımına dayalı bölgenin muhteşem yemekleri tatmak için.

8. Gaztelugatxe – Bask Ülkesi

lugares-secretos-espana-8

Gaztelugatxe daha tam Bermeo ve Baio arasında, denize uzanan kayalık bir yarımada üzerinde yer alan küçük bir adadır. Muhteşem kilise Gaztelugatze bulunmaktadır.

lugares-secretos-espana-8a

Bu Tapınakçıların bir manastır ve muhtemelen Drake fethetti korsan olarak meydana geldiği gizemleri ve mitler dolu bir yer yerleştirin. Bu inanılmaz bir yer, bir kaya gibi çıkar ve iki kemerli bir köprü ve 237 adımları artan sonra adanın en yüksek kesiminde yol dar bir yol oluşan bir yol tarafından anakaraya bağlanmıştır. Gösterim üstünde peyzaj güzelliği nefes nefese bırakacaktır, eşsizdir.

9. Setenil de las Bodegas – Cádiz

lugares-secretos-espana-9

Cadiz bulunan bu güzel ve garip bir şehir, bütün güzel beyaz evler bir çıkıntı ve heybetli kayanın altında inşa edilmiş, büyük bir özelliği vardır. Orada Sokaklar “Güneş” ve “Gölge”, bulunduğu kelimenin tam anlamıyla bir güneş ışığını alır ve diğer değil çünkü bunu adlı kasaba bir nehir geçtiği bulmak ve iki sağ ve sol taraf olacak.

lugares-secretos-espana-9a

10.  Ronda – Málaga

lugares-secretos-espana-10

İspanya’da en eski şehirlerinden biri, eşsiz Ronda, deniz seviyesinden yaklaşık 750 metre, iki bölgelerde Tajo de Ronda tarafından bölünmüş bir plato üzerinde yer almaktadır. Şehir Guadalevin biten kenarında görülebilir.

lugares-secretos-espana-10a

Gösterim uçurumdan çarpıcı ve onun inanılmaz hikayesi bu şüphesiz gidilecek bir yer yapmak, havuz Mağarası resimleri Paleolitik beri yaşadığı rondeño ortamına tanıklık ile konjuge.

11. Siurana – Katalonya

lugares-secretos-espana-11

Daha doğrusu şarap üreten bölgeler Montsant ve El Priorat dahil, Tarragona eyaletinde bulunan. Bu yol tariflerini güzel bir renk gösterisi özel bir cazibesi ile bu köyü buldu demektir, spor, doğa ya da rahatlatıcı tadını çıkarmak için ideal bir yerdir.

lugares-secretos-espana-11a

Bu daha da sevecek taş ve erozyon takdir neredeyse ulaşılmaz köyüdür. En iyi seyahat olacak ve o andan itibaren orada sadece zevk olduğunu, tur sonuna ulaşan ve yukarı olmak.

12.  Albarracín – Aragon

lugares-secretos-espana-12

Burası şu anda İslam ve Ortaçağ özünü korur Taifa Krallığı, eski başkenti oldu. Büyüleyici kale yürüteç sonuçlanan onbirinci yüzyılda Taifa kralları tarafından yedekleme inşa edilmiş büyük duvarlar ile takviye onun heybetli oluşturmaktadır.

lugares-secretos-espana-12a

Onun eski şehir, bir Cultural ilan dik sokakları vurgular, Plaza Mayor, belediye binası içinde nehir Guadalaviar üzerinde inanılmaz uyanık görebilirsiniz.

13. Los Verdes de Cueva – Kanarya Adaları

lugares-secretos-espana-13

Fotoğraf: www.viajes.net
La Cueva de los Verdes Kanarya Adaları Lanzarote adasının kuzeyinde yer almaktadır. Denize volkanik koni gelen, fazla altı kilometre uzunluğunda ölçüm, bu görkemli yeraltı volkanik tünel açtı Crown yanardağ püskürme faaliyeti sayesinde kuruldu. Görülebilir renk Onların çeşitli tüm tonoz ve mağaranın duvarları süslüyor su sızıntıları ışık yansıması birden tonları ile oluşturulur. Harika ve unutulmaz bir yer.

 14. Gulpiyuri Plajı – Asturias

lugares-secretos-espana-14

Bu bir, benzersiz, çok sessiz ve neyse ki hala biraz izole, ideal bir büyük yığılmaları yer yok özel yerlerden sevenler için. Bu güzel plaj Llanes ve Ribadesella arasında yer almaktadır.

lugares-secretos-espana-14a

Bu güzel bir yer yemyeşil ağaçlar ve kaya ortasında oluşan sağlayan bir yeraltı mağara denize bağlanır. Plaj kaba kum oluşur ve San Antolin yaklaşık 500 metre plaja çiftlik karayoluyla sadece ulaşılabilir.

15.  Cadaqués – Girona

lugares-secretos-espana-15

Fotoğraf: www.traveler.es

Cape Creus yarımadasında bulunan Cadaqués Costa Brava simgesi haline gelmiştir. Bu güzel bir yer, bir kayalık kıyı şeridi, güzel plajları ve güzel sahne olur., Aynı zamanda sanat galerileri ve müzeler Akdeniz yetenek ile konjuge edilir, tarihi merkezi, keyfini nerede, kültürel hayat Salvador Dalí’nin Evi-Müzesi bulma, yerin en temsilcisidir. onun şanlı sakinlerinin biri. Plaj, yemek ve kültür, kaçırılmayacak Cadaqués kombinasyonu.

 

Kesinlikle İspanya ülke büyük hazineleri ile, onun heybetli büyük şehirlerde, hatta en ücra köylerde ve kendi illerinde seyahat ederken tespit edilebilir büyülü yerlerden, bir araba alarak tavsiye ve hiçbiri kaybolmak olmayacak bir rota çizmek onun kardinal noktaları.