9 Para olmadan seyahat için ipuçları

9 Para olmadan seyahat için ipuçları

Para olmadan seyahat etmek bu 9 ipuçlarını görmeye bitmiyor. Eğer aşırı deneyimler sever misiniz? Canlı yeni anları hakkında tutkulu musunuz? Bu mesaja dikkat!

Şüphesiz sen adamı yapabileceğiniz en iyi şeylerden biri, yolculuk inanıyor insanlardan biridir. Seyahat ne tür: Bu karşı, yol ve sormak boyunca bir an durdurmak için bize? Bu hangi şey, lüks, alışveriş para olağanüstü miktarda konfor demek olduğunu Will, ya da tersine, biz evde alışık gidelim gerektiğini aynı başvuruyorsunuz? Bir değişiklik için, bu sefer ikincisi üzerinde durulacak.

Para olmadan seyahat, Latin Amerika’da bilindiği gibi “backpacker”, hiç kimsenin gitmediği yerlere ötesine gitmek için büyük bir fırsat. Görev istasyonunun dilini konuşamıyor musun? Ve bu ne! Sınırlı ya da kültürel değişimler ve bulabilirsiniz hangi ile çeşitlilik olmayın! Bu interneti kullanır. Hazır olun. Para cezası öğrenin. Ama her şeyden önce, çip değiştirmek ve bir kenara sadece hayatınızı zorlaştırmak isteyen tüm düşünceleri koymak. Her şanslı veya şanssız bir deneyim o her saniye zevk, adım her şeyi alın. Eğer bir şekilde rastlamak ve müteşekkir insanlar her birinden öğrenin: daha iyi bir şey tüm dünyada büyük arkadaşlar yapmak; ancak o zaman, yeni bir macera istediğiniz her üstlenmek kapılarını açacak.

Eğer öneriler görmeye bitmiyor yüzden aşağıda vereceğim. Ne hikayeler sizin çocuklarını söyleyeceğim toplamaya başlamak için bekliyor?

 

1. Yerel insanlara en iyi müttefikleri sor!

trucos-viajar-sin-dinero-9

Bu her zaman gümrük ve nerede halkının kültürü ile herhangi bir yanlış anlamayı önlemek için haberdar esastır. Bu nedenle, her zaman herhangi bir soru sormak çalışın, onlar size yiyecek, konaklama ve eğlence için en iyi referanslar vermek bilecek.

 

2. Şükretme asla vazgeçmeyin!

trucos-viajar-sin-dinero-2

Kuşkusuz, bu sizin gelecekteki gezileri için kapılarını açacak. Bunu gitmek başka bir rota planlamak eğer yeni arkadaşlar hangi olanları biliyorum yerde iyi referanslar yapmak esastır. Bu nedenle, her zaman küçük hediyeler, herhangi bir sembolik detay veya bir teşekkür size kart almaya çalışın.

3. Doğrudan uçuşları kaçının

trucos-viajar-sin-dinero-8

Oldukça yorucu birlikte, farklı bölgelere seyahat için daha ucuzdur. İdeal onlar en iyi havayolu fiyatlarını terk zaman olduğu gibi, sabahın erken saatlerinde bilet satın olduğunu aklınızda bulundurun.

Eğer daha fazla para kazandıracak bir başka cazip bir seçenek ve “Dünya Bilet Yuvarlak” bir satın almak; Bu genellikle bir yıl sürer ve dünyada her yerde birden uçuşları almasına izin veriyor bir çok uçak olduğunu. Eğer bu şekilde yapıyor, aralıksız beş kıtayı seyahat planlıyorsanız çok daha olumlu ayrı ayrı bilet satın daha.

4. Çalışma odası ve yönetim kurulu takas

trucos-viajar-sin-dinero-7

Para olmadan Seyahat baştan sona bir macera, ve tabii ki, hayatta kalmak için mümkün olan her şeyi yapıyor içerir. Böylece, biz işe, beslemek için tavsiye ve uyumak zorunda. Evet efendim! Bu tam bir eğlenceli olsa da, hepsine sahip ingeniártela olmalıdır. WWOOF web sitesini yapın ve organik çiftliklerde çalışan deneyin; sahipleri bulunamadı ise housesitting ve bakım evleri ile aynı şeyi. HelpX ve Staydu da sürekli olarak iş karşılığında teklifler konaklama ve yiyecek yayımlamak bu konuda size yardımcı olabilir.

5. Ipuçları dikkat!

trucos-viajar-sin-dinero-6

Peki, bu kadar para yok herhangi bir gezgin için bir baş ağrısı anlamına gelebilir bir noktadır. Ortalama bir fiyat her zaman olduğu yere bağlı olarak değişir, dünyada var. Örneğin, orada yasaktır onu ödemek için bir zorunluluk olan ülkeler, diğerleri, ve bir toplam sürpriz nerede bazı onu almak için. Bu orada olsun her orada alışılmış ne olduğunu bulmak ve yapmak için tercih karar en iyisidir. En iyi, tabii ki, bunu azaltmak için çalışmaktır.

6. Kalanlar takdir öğrenin!

trucos-viajar-sin-dinero-5

Her bir çanta taşımak ve kahvaltı yemek zaman gıda tutmak, öğle yemeği veya akşam yemeği, tekrar size zaman aç yiyin. Bazen bazı bölümleri çok büyük, ve bir kap içinde kalanlar yatırmak için sizden en iyi olduğunu unutmayın; Bu şekilde, bir sonraki yemek harcamak olmaz.

Ayrıca, bir sandviç dünyanın herhangi bir yerinde beladan alır unutmayın.

7. Konaklama az önemlidir!

trucos-viajar-sin-dinero-1

Eğer macera bu tür alışık değiliz, biz B, sen turizm sektöründe bulacaksınız ucuz seçeneği tavsiye, bunu başlatmak için. Hangi özellikler bu tür konaklama sunuyoruz? Tüm uluslardan diğer insanlarla tanışmak ve yeni arkadaşları yapmak için onlar çok dostça bir atmosfer var gibi geleneksel otel daha küçük olmasının yanı sıra, idealdir.

Eğer gerçekten unutulmaz bir deneyim yaşamak istiyorsanız Ancak, “arkadaşlar dostları” ile kalma seçeneği kullanmak en iyisidir. Artı yeni insanlarla tanışmak, çok daha fazla para kazandıracak.

8. Esneklik Dale evet!

trucos-viajar-sin-dinero-4

Kısacası, bu tamamen komplikasyonsuz gidiyor ve konfor sizce gereken son şey olduğu fikrine alışmakta. Yani gerçekten eğlenceli bir yolculuk anlayacaksınız! Kenara bırakın utanç beni seninle olmak istiyorum misafirperver, ve tabii ki, hayatta kalmak için yeni insanlar, tatlar ve yolları karşılamak için kendinizi açın.

9. Bir risk almak!

trucos-viajar-sin-dinero-3

Orada Couchsurfing.com adı verilen ağ denilen bir sitedir, ve hiçbir ücret ödemeden dünyanın her yerinden kalmak sunuyor. Sadece misafirperver ediliyor, seçtiğiniz yerde kalış başına Orada şarj edebilirsiniz asla. Genellikle, sen onlarla kalıyorum eğer konaklama söz konusu olduğunda karşılığında iyilik bekliyoruz çünkü çoğu zaman bu sayfayı ziyaret, bu yüzden insanlar, geri kalanı daha sonra geri veriniz emin.

Evet, biraz riskli geliyor; Bu nedenle, biz bir şey karar vermeden önce, onun profil resmi bakmak, bir aile seçiminde tercih onları ziyaret etmiş kişilerin yorumlarına bakabilirsiniz, ve onları başvurmanızı öneririz, onlar iyi referanslar var olmadığını bilmek önemlidir.