5 Perili Oteller

5 Perili Oteller

Dünyada bulunan bu 5 Haunted oteller öğrenin. Orada yaşayan ruhların herhangi çalıştırmak ister misiniz? Bize hayır!

Birçok kişi, sadece turizm plajları, müzeler, güzel mimari kalıntıları veya seçkin restoran yapmak için alışık olmasına rağmen, bu sefer biz, benzersiz farklı ve garip deneyimleri severler olanlar üzerinde durmak istiyorum. Bu nedenle, riskli yanı sıra, meraklı iseniz, aşağıdaki mesaja dikkat edin.

Şimdi, bu sorunu sadece biz hayatının tehlikede olabilecek ekstrem spor ya da diğer etkinlikler bir dernek olarak kelime riski durdurmak. Risk, bu durumda, insanlar bir varlığı olduğunu bilgiyi temsil ötesinde doğaüstü olayların karışmak için arzu ilişkili zaten bu dünyayı terk ve onlar yaşadığı yerlerde onun izinden geri almayı devam edin.

Böylece değer istenen şudur: dikkat, bu sorunları çekiyorsunuz? Ruhlar, hayaletler, hayaletler, ya da aramak ne gibi misiniz? Ne olursa olsun cevap, titreme, biz sizin için getirdik 5 perili oteller ile vücudunuzun seyahat edelim! Çanta hazırlamak bulun ve sizi bekliyor unutulmaz bir deneyim belki de olduğu gibi, git!

 

1. Arkansas, Amerika Birleşik Devletleri Hotel Crescent

hoteles-embrujados-espiritus-5

O 1886 yılında kurulmuş olmasına rağmen, bu tüyler ürpertici otel nedeniyle kaçınılmaz ekonomik sorunlara 1940 yılında kapandı. Ancak, hepsi hoş bir fenomen kayıt başlamıştı bile, yine halk için açılacak sadece 30 yıl sürdü. Bu azim ile hayalet hayaletler görüldüğü söyleniyor ve bu nedenle, bu investigacione için Hayalet avcısı ABD karargahı olans.

 

2. San Diego, Amerika Birleşik Devletleri Hotel de Coronado

hoteles-embrujados-espiritus-4

Eğer bir yerde antik ve gizem toplamak istiyorsanız, bu sizin için biridir! Bu on dokuzuncu yüzyılda inşa edilmiş ve 1892 sonrasında, bir adam otelin ön adımları öldürüldü, tüyler ürpertici bir hikaye içerir edildi. Karı koca ilişkilerini geçti çeşitli sorunlar için tutkulu bir uzlaşma yaşamaya mahkûm bulundu nerede çünkü nedenle, eşi hayaleti, oda 302 görünür.

3. Hotel Bamer

hoteles-embrujados-espiritus-2

Bu Avenida Juarez 54 üzerinde bulunan ve zaten garip sesler ve birden karanlık apparitions görmeye duymak iddia birçok kişi nasılsın, var mı? Doorknobs sürekli hareket yanı sıra, sürekli kılık antik çağda giymiş bir kız geçit töreniyle edilmiştir.

4. Gran Hotel Bolivar

hoteles-embrujados-espiritus-3

Bu görkemli otelin iç 500 oda ve büyük tarihsel değeri ile sizi hayal bile edemeyeceğiniz en doğaüstü durumlar meydana gelmiş. Oldukça nadir, cinayetler, intiharlar ve kazalar yer ötesine göç etmek isteksiz ruhları ile aşılanmış olan nedenlerinden bazılarıdır.

5. Hotel Stanley

hoteles-embrujados-espiritus-1

Stephen King’in en tanınmış eserleri için ilham kaynağı oldu gibi herhangi bir açıklama yok duvarları ardında yalan hikayeler yanı sıra, en ünlü sahnelerinden biridir: “Shining”. Bu Amerika Birleşik Devletleri, Colorado bulunan ve emin misafirler birisi bir otelde yaşayabilir nadide anları yaşadım.